Skąd pomysł na konkurs?

My kobiety potrafimy się zjednoczyć, zwłaszcza, gdy czujemy, że działamy w słusznej sprawie. Idea konkursu, który w branży nieruchomości i budownictwa dałby możliwość wyłonienia oddanych swojej pracy pań, od dłuższego czasu kiełkował w głowach wielu z nas.

W skład Rady Programowej konkursu wchodzą kobiety ściśle związane z branżą, które rozumieją, jak to jest pracować w męskim świecie. Większość z nas zaczynała od stanowiska asystentki czy specjalistki ds. sprzedaży, pełniąc dziś funkcję wysoko wykwalifikowanych menadżerek, szefowych działów czy całych firm. Reprezentujemy różne zawody i specjalizacje w ramach sektora nieruchomości i budownictwa, ale każdą z nas cechuje upór w dążeniu do celu i nastawienie na sukces.

Wsparcia przy organizacji konkursu „Top Woman in Real Estate” zdecydowały się już udzielić stowarzyszenia Ladies First, WIREP i OSWBZ.org, agencje Zebra PR i Hays, organizator targów i konferencji Real Connect oraz konsultanci Profit Plus Warszawa. Pierwszymi partnerami medialnymi zostali natomiast Europa Property i magazyn nieruchomości komercyjnych The City.

Naszym wspólnym celem jest przygotowanie wyjątkowego przedsięwzięcia, które pozwoli stworzyć platformę wymiany wiedzy, kontaktów i przyczyni się do rozwoju osobistego ambitnych przedstawicielek branży nieruchomości i budownictwa.