23. Aleksandra Zakrzewska

23. Aleksandra Zakrzewska

23. Aleksandra Zakrzewska

W 2017 roku Aleksandra Zakrzewska wraz ze swoim wspólnikiem stworzyła butikową agencję nieruchomości komercyjnych LOCO COMMERCIAL. W 3 lata firma stała się rozpoznawalna na rynku warszawskim zarówno wśród najemców jak i klientów nabywających nieruchomości komercyjne przeznaczone na wynajem.

Aleksandra wraz z zespołem w 2019 roku doprowadziła do zawarcia transakcji sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 63 mln PLN netto.

Firma prężnie rozwija się wchodząc w nowe obszary sprzedaży, najmu oraz doradztwa dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Aleksandra rozpoczęła pracę w branży nieruchomości w 2004 roku sprzedając luksusowe apartamenty i wille na Costa Del Sol. Piękna przygoda przerodziła się w fascynację rynkiem nieruchomości.

Od prowadzenia firm specjalizujących się w budowie obiektów komercyjnych, w tym hoteli i budynków biurowych, poprzez projektowanie i komercjalizację handlowych obiektów wielkopowierzchniowych aż do analizy opłacalności inwestycji – Aleksandra zdobyła doświadczenie, dzięki któremu dzisiaj – jako Partner Zarządzający i założyciel LOCO COMMERCIAL kompleksowo doradza swoim klientom inwestującym w zakup i wynajem powierzchni komercyjnych.