36. Maja Michalak

36. Maja Michalak

36. Maja Michalak

Maja to doświadczony menadżer komunikacji i doradca firm z branży nieruchomości komercyjnych. Związana z Linkleaders, gdzie odpowiada za strategię PR i zarządzanie wizerunkiem deweloperów 7R i Trei Real Estate. Wcześniej pracowała dla Skanska, JLL, Globalworth i White Stone.

 

Zakomunikowała łącznie 24 sprzedaże biurowców Skanska o wartości 1,3 mld euro, zlokalizowanych w czterech krajach. Kierowała zespołem ekspertów Linkleaders, z którymi wypracowała pierwszą w historii Skanska strategię komunikacji zewnętrznej dla spółki biurowej aktywnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Stoi za sukcesem kilku raportów rynkowych o atrakcyjności inwestycyjnej regionu oraz parkach handlowych, biurach i magazynach w Polsce.

 

Po godzinach zaangażowana społecznie. W 2019 r. nagrodzona srebrną statuetką w konkursie Złote Spinacze, w kategorii Advocacy & Public Affairs, za działania PR podjęte w ramach wolontariatu. Wsparła NGO w pozyskaniu środków na remont budynku dawnej szkoły i utworzenie w nim pierwszego w Łodzi hospicjum stacjonarnego dla dorosłych pacjentów onkologicznych.

 

Maja działa także jako niezależny konsultant oraz tłumacz i copywriter. Posługuje się biegle angielskim i hiszpańskim.