43. Agnieszka Rylska

43. Agnieszka Rylska

43. Agnieszka Rylska

Senior Project Manager w firmie Go4Energy, zajmującej się zrównoważoną certyfikacją obiektów, doradztwem i nowoczesnymi badaniami oraz analizami zużycia energii.

Ukończyła wydział Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej, a także podyplomowe studia z Zarządzania Projektami na SGH w Warszawie. Ceni sobie odpowiedzialny biznes, co dowodzi ukończony kurs CSR Managera. Posiada tytuł LEED Commissioning Authority oraz zdobyła jako pierwsza z 10 osób w Polsce uprawnienia WELL Accredited Professional. Mimo swojego młodego wieku, jako jedyny manager w ramach struktury Go4Energy zarządza aż dwoma działami: zespołem zajmującym się certyfikacją WELL, a także procesem Commissiongu. Jest zaangażowana w certyfikację najbardziej prestiżowych projektów w Polsce, jak i za granicą.

Entuzjastka ekologicznego podejścia zarówno do życia, jak i budownictwa. Członkini Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Wspierania Budownictwa Zrównoważonego (OSWBZ.org)  i grupy ArchiWomen, a także Warszawskiej Kooperatywy Spożywczej „DOBRZE” promującej ekologiczne rolnictwo.

KUP BILET