4. Diana Pakulska-Okraska

4. Diana Pakulska-Okraska

4. Diana Pakulska-Okraska

Pomagam tworzyć przestrzeń przyjazną pracy, projektując instalacje budynkowe w przestrzeniach biurowych.
Inżynier, dyrektor ds. kluczowych klientów, prowadząca pracownię projektową Eclipse PROJEKT, project manager, certyfikowany trener i mentor. Właścicielka marki „Przestrzeń przyjazna pracy”, której misją jest dawanie wiedzy architektom, przedsiębiorcom, najemcom w realizacji dobrych miejsc pracy, wspierających pracowników, klientów i biznes, poprzez realizację wywiadów ze specjalistami z dziedziny aranżacji biurowej, emitowanych na kanale YouTube.
Od 2011 roku zarządzam firmą Eclipse PROJEKT, z którą zrealizowałam projekty instalacji branżowych na łączną wartość 400 tys. m2 powierzchni biurowej przy współpracy z co najmniej 300 firmami i międzynarodowymi koncernami, jak: Samsung, PNB Paribas Bank, Dior, Dakia-Veolia, Fiat, L’Oreal, Skarbnica Narodowa, Ceri International. W życiu kieruję się wartościami: szacunek, efektywność, zaangażowanie, rozwój, co przekłada się na dbanie o świadomy wybór klientów i zrealizowanie dobrego projektu.
Moją pasją jest zarządzanie ludźmi przez mentoring i pomaganie w realizacji ich celów zawodowych, tak aby uzyskiwali jak najlepszą efektywność pracy i dużą skuteczność.

KUP BILET