Joanna Czapska

Joanna Czapska

Joanna Czapska

Właścicielka agencji Partners International, na co dzień specjalistka w najmie i sprzedaży nieruchomości luksusowych. To jej ufają biznesmeni chcący zainwestować swoje majątki jak i szare eminencje świata kultury i biznesu, którzy liczą na dyskrecję przy kupnie lub sprzedaży domu. A Ona? Ona to po prostu kocha. Przez 26 lat działalności agencji rozwinęła swoją firmę do rangi lidera rynku. Potwierdzają to zarówno stali klienci, jak i przedstawiciele branży, jednogłośnie przyznając Joannie tytuł Top Woman in Real Estate w kategorii Residential Sales czy statuetkę w kategorii Lider Rynku Nieruchomości 2019 roku.

Joanna Czapska po prostu kocha to, co robi. Jej fascynacja nieruchomościami, architekturą i designem znalazła swoje ujście w agencji Partners International – jedynej agencji nieruchomości premium obecnej w raporcie polskiego rynku nieruchomości opublikowanym na łamach miesięcznika Forbes w październiku 2018 roku.

W 2000 roku, Joanna jako początkująca agentka, dołączyła do wówczas kameralnego zespołu agencji Partners International założonej w 1994 roku przez Karolinę Niedenthal. Przez kolejnych 6 lat, Joanna przeprowadziła setki transakcji najmów dla ekspatów, przedstawicieli świata dyplomacji i szeregu znanych osobistości, stając się ekspertem branży. W roku 2006 założycielka firmy podjęła decyzję o jej sprzedaży, a zaproponowane warunki transakcji umożliwiły Joannie zostanie jej właścicielem.

Joanna jest bardzo wymagająca, zarówno w stosunku do siebie jak i jej współpracowników. Jej główne motto – pracuj ciężko i bądź uczciwy – to cechy nieczęsto spotykane na rynku pośredników. Dla Joanny główną wartością w pracy jest przekraczanie oczekiwań klienta i traktowanie go tak, aby niezależnie czy dojdzie do szczęśliwego finału transakcji, zapamiętał serdeczność, zrozumienie i pełne zaangażowanie, a tym samym, bazując na jego własnych doświadczeniach – aby polecał usługi Partners International. Dodajmy, że polecenia to od lat główne źródło klientów agencji.

18 lat doświadczenia w pracy o charakterze pośrednika to szereg zdobytych umiejętności w zakresie szkoły prawa, psychologii, marketingu oraz sprzedaży. Joanna każdego dnia przekazuje swoje umiejętności całemu zespołowi, nie zapominając przy tym o własnym rozwoju. Tym samym chętnie bierze udział w licznych szkoleniach czy kursach.

Partners International pod wodzami Joanny stało się silną marką, której działania każdego dnia inspirują rynek nieruchomości premium i motywują do wytężonej pracy konkurencyjne agencje. Nie odbyłoby się to, gdyby nie działania zaangażowanych brokerów, a także własnego zespołu marketingowego czy fotografów. Swoje pierwsze sukcesy przy sprzedaży inwestycji odnosi również sukcesywnie rozwijany dział obsługi rynku deweloperskiego.

W celu zapewnienia jeszcze większego komfortu wszystkim pracownikom i klientom, agencja Partners International w najbliższych miesiącach zmieni swój adres! Otwarcie nowej, designerskiej siedziby zlokalizowanej na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa planowane jest na wiosnę 2019 roku. Agencja Joanny wciąż pozostaje otwarta na debiuty i kształcenie nowych, profesjonalnych osobowości polskiego rynku nieruchomości. Wyraża też pełną gotowość do kolejnych, głośnych transferów do swoich bordowych szeregów.

KUP BILET