Jolanta Nowakowska-Zimoch

Jolanta Nowakowska-Zimoch

Jolanta Nowakowska-Zimoch

Jolanta Nowakowska-Zimoch jest partnerem zarządzającym w warszawskim biurze kancelarii Greenberg Traurig. Kieruje również 40 osobowym zespołem nieruchomości, zajmującym pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach prawniczych, w tym m.in. Chambers Europe oraz EMEA Legal 500.

W swojej praktyce Jolanta koncentruje się na transakcjach dotyczących nieruchomości oraz na finansowaniu projektów inwestycyjnych. Reprezentuje krajowych i międzynarodowych inwestorów w transakcjach dotyczących nieruchomości biurowych, handlowych i logistycznych. Jej doświadczenie obejmuje również uczestnictwo w postępowaniach arbitrażowych.

Jolanta jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i doświadczonych prawniczek. Międzynarodowe rankingi uznają ją za „ikonę polskiego rynku”. Przez ostatnie 30 lat, uczestnicząc w kluczowych transakcjach, brała czynny udział w tworzeniu rynku nieruchomości w Polce.

Jako laureatka nagrody Chambers Diversity & Inclusion Award Europe, a także Top Woman in Real Estate: Business Management Award, Jolanta odgrywa wiodącą rolę w promowaniu kobiecych inicjatyw w kancelarii Greenberg Traurig, a także programów mentoringowych, które mają na celu rozwój potencjału kobiet działających w branży prawniczej.

Jolanta ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. W 1985 r. zdała egzamin adwokacki.