26. Kinga Bloch

26. Kinga Bloch

26. Kinga Bloch

Strateg i wizjoner, dla którego niemożliwe nie istnieje, a to, co trudniejsze, zajmuje trochę więcej czasu. Kinga Bloch, Partner i Dyrektor HR w firmie Cushman & Wakefield, członek HR Influencers, skutecznie buduje nową jakość zarządzania. Dzięki swojej energii, odwadze, koncentracji na drugim człowieku promuje kulturę opartą na zaufaniu, a wszystko przez dawanie osobistego przykładu.

Aby przekonać się o tym, że Kinga jest Top Woman in Real Estate wystarczy 5 minut w jej towarzystwie. Tyle wystarczy, by zarazić się pozytywną energią i poczuć, że wszystko jest możliwe. A kto spotkać z Kingą się nie może, kilka dowodów znajdzie poniżej:

  • Po pierwsze kultura – Kinga zaczęła wyznaczać nowe trendy wewnątrz C&W, stawiając na indywidualnego pracownika, potrzebę wzmacniania różnorodności i holistyczne podejście do życia.
  • Lider silny wartościami – od kiedy Kinga jest z nami stało się jasne, że bez zmiany liderów nie będzie zmiany kultury, a nasze wartości powinny być w sercu naszych działań.
  • Pracownik też człowiek – Kinga buduje kulturę, która dba o człowieka i jego zdrowie.
    W ramach międzydziałowej grupy projektowej organizujemy akcje mające na celu zadbać o nasz dobrostan psychiczny i fizyczny.
  • Społeczna odpowiedzialność – Kinga łączy działania wewnątrz organizacji z działaniem na rzecz innych. Jest pomysłodawczynią charytatywnego projektu Blue Run, dzięki któremu pomagamy dzieciom z zaburzeniami autystycznymi.

Głosuj na Kingę!

KUP BILET