Kinga Nowakowska

Kinga Nowakowska

Kinga Nowakowska

Od 2007 r. jest związana z Grupą Capital Park, w której jest członkiem zarządu i pełni funkcję Dyrektor Operacyjnej. Jest zaangażowana w największe projekty prowadzone przez Grupę, m.in. projekty biurowe Eurocentrum Office Complex i Royal Wilanów. Od 2009 roku jest Dyrektorem Generalnym spółki celowej ArtN Sp. z o.o., należącej do Grupy Capital Park, której celem jest realizacja prestiżowego projektu rewitalizacji w miejscu dawnej Fabryki Norblina w Warszawie.

Kinga Nowakowska odpowiada za zarządzanie projektami firmy w zakresie asset management. Jest autorką koncepcji Biuro Plus, według której w każdym z projektów Grupy Capital Park wdrażane są indywidualne rozwiązania mające na celu wsparcie potrzeb najemców. Ich podstawą są wysokiej jakości architektura, ekologia i zrównoważony rozwój, zieleń i jakość otoczenia, promocja sportu i aktywności fizycznej, sztuka i kultura w przestrzeniach wspólnych, szeroki wachlarz usług i kreatywne podejście do

asset managementu. Założyła i prowadzi sieć Anielic Biznesu, Black Swan Fund, inwestującą w start-up’y zarządzane przez kobiety. Pełni tam funkcję Prezeski. Sama inwestuje w start-upy z różnych branż, najciekawsze jej inwestycje to BioBazar i fintech Invipay.