Małgorzata Dankowska

Małgorzata Dankowska

Małgorzata Dankowska

Doradca podatkowy, Partnerka odpowiedzialna za zespół ds. nieruchomości oraz warszawską praktykę podatkową TPA Poland. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym i restrukturyzacyjnym, w tym dla zagranicznych funduszy inwestycyjnych. Członkini międzynarodowej grupy roboczej rynku nieruchomości w ramach struktur Baker Tilly International.
Autorka licznych publikacji o tematyce podatkowej, prelegentka na wielu konferencjach i szkoleniach o tematyce podatkowej, jurorka w konkursach branżowych. W 2013 r. została wyróżniona II miejscem w rankingu DGP w kategorii najlepszych doradców podatkowych w zakresie Fuzji i Połączeń. International Tax Review uhonorował Małgorzatę dwukrotnie (2017 i 2018) tytułem Women in Tax Leaders.
Angażuje się w działalność stowarzyszeń branżowych (IFA, Stowarzyszenie REIT), a także działalność charytatywną – jako członkini grupy Charity w ramach struktur TPA oraz Rady Programowej i Rady Ekspertów Fundacji Mam Marzenie. Promuje aktywność kobiet na wymagającym rynku transakcyjnym oraz w zawodzie doradcy podatkowego, a także wspiera ich rozwój osobisty i wzmacnia wiarę w siebie.

KUP BILET