19. Marzena Tkaczuk

19. Marzena Tkaczuk

19. Marzena Tkaczuk

Marzena Tkaczuk z branżą nieruchomości związana jest od 13 lat, a z Panattoni Europe od 5 lat. Jest absolwentką Wyższej  Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie, na kierunku zarządzanie.

Poprzednio na stanowisku  BTS Development Director a obecnie jako  Head of BTS Business Development  w Panattoni Europe odpowiedzialna jest za realizację inwestycji na indywidualne zamówienia  klientów (build-to-suit).

Na przestrzeni ostatnich 5 lat Marzena uczestniczyła w realizacji kontraktów bts-owych dotyczących najmu i budowy inwestycji produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni blisko 450 000 mkw., co stanowi 50% łącznej powierzchni zrealizowanej przez dział BTS w Panattoni Europe.

W ostatnim roku Marzena uczestniczyła w transakcjach dotyczących realizacji obiektów o powierzchni  ponad 85 000 mkw, to m.in.: Ideal 27 400 mkw w  Świdnicy, K-Flex  18 400 mkw w Uniejowie ( trzeci z kolei wspólny projekt PE i  K- Flex) oraz Intersnack 10 000 mkw w Nysie.

Te i wiele innych projektów zrealizowanych z udziałem Marzeny należą do jednych z wiodących projektów na rynku, nagrodzonych w licznych konkursach branżowych w ostatnich latach, m.in. Manufacturing Awards, Eurobuild Awards, CEE Investments Awards.

Marzena jako kobieta, w biznesie jest zdeterminowana i zawsze otwarta na podejmowanie nowych wyzwań, skuteczna w działaniu i wyśmienicie zorganizowana.

Wiedza techniczno projektowa, doświadczenie i elastyczność w działaniu i dążeniu do efektywnego rozwiązania jakie reprezentuje Marzena skutkuje sukcesem i nowymi inwestycjami dla Panattoni Europe oraz możliwością rozwoju całego działu BTS w firmie.

KUP BILET