47. Renata Tarachulska

47. Renata Tarachulska

47. Renata Tarachulska

Hamilton May z przyjemnością zgłasza jedną z naszych najbardziej cenionych agentek, którą jest Renata Tarachulska. Renata naprawdę kocha swoją pracę, i nawet w sytuacji, gdy ma trudnego klienta, wciąż pojawia się codziennie z uśmiechem na twarzy, gotowa pomóc marzeniom swoich klientów. Rozumie, że wynajmowanie, kupowanie lub sprzedawanie domu jest jednym z najbardziej stresujących i czasochłonnych wydarzeń w życiu każdego z nas. Bierze tę odpowiedzialność na swoje barki i próbuje uczynić ten proces jak najmniej stresującym.

Jak Renata konsekwentnie pozostaje tak skuteczna i popularna wśród swoich klientów? Najpierw pamięta, że ​​wszystkie zaangażowane strony to ludzie i wszyscy mają wyjątkowe oczekiwania, które bezpośrednio wpływają na transakcję. Empatia Renaty pozwala jej widzieć ponad powierzchnią i widzieć potrzeby każdego swojego klienta. To w połączeniu z jej silnymi umiejętnościami negocjacyjnymi oraz jej siłą, dają niesamowite efekty.

Innym powodem, dla którego odnosi tak duże sukcesy, jest to, że po 8 latach w tej branży miała okazję uczestniczyć w różnych złożonych transakcjach. Te doświadczenia, a także jej zdolność do szybkiego i skutecznego poruszania się w nich, są podstawą tego, dlaczego jej klienci tak bardzo jej ufają. To także powód, dla którego polecają ją swoim przyjaciołom i pytają o nią klienci.