Sandra Wróblewska

Sandra Wróblewska

Sandra Wróblewska

Sandra Wróblewska, Senior Business Development Manager w Kajima Poland, spółce japońskiej korporacji budowlanej działającej na polskim rynku.

Odpowiedzialna za zdobywanie nowych kontraktów, zarządzanie relacjami z klientami i promowanie marki. W ciągu ostatnich dziesięciu lat przyczyniła się do wzrostu rozpoznawalności i umocnienia wizerunku Kajima na polskim rynku. Zaangażowanie Sandry miało istotny wpływ na pozyskanie wielu nowych zleceń, a co za tym idzie na znaczne zwiększenie obrotów i zysków firmy.

Jest wytrawną moderatorką spotkań biznesowych, a także entuzjastyczną i skuteczną reprezentantką swojej korporacji. Uważnie słucha i dobrze rozumie potrzeby klientów i dzięki temu jest w stanie przekonująco przedstawić rolę Kajima jako wiarygodnego partnera w biznesie. Dzięki poczuciu humoru i doskonałym umiejętnościom interpersonalnym Sandra jest ekspertką w obszarze rozwoju biznesu, a jej profesjonalizm jest widoczny na każdym etapie współpracy.

W III edycji konkursu Top Woman in Real Estate and Construction w uznaniu jej profesjonalizmu i osiągnieć zawodowych otrzymała aż dwie nagrody: Top Woman in Real Estate 2020 – Winner of the Online Voting (głosowanie dostępne dla ogółu społeczności biznesowej), a także w kategorii Business Development (nagroda przyznana przez jury konkursu).

Absolwentka Executive MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, we współpracy z University of Minnesota – Carlson School of Management oraz Master Class of Management na Uniwersytecie SWPS.