Sandra Wróblewska

Sandra Wróblewska

Sandra Wróblewska

Sandra Wróblewska, Senior Business Development Manager w Kajima Poland – japońskiej korporacji budowlanej działającej na polskim rynku. Jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych kontraktów, relacje z klientami oraz promowanie marki. Działając już od trzynastu lat na rzecz Kajima Poland znacznie przyczyniła do wzrostu rozpoznawalności i umocnienia wizerunku organizacji. Zaangażowanie Sandry miało istotny wpływ na pozyskanie wielu nowych zleceń, a co za tym idzie na znaczne zwiększenie obrotów i zysków firmy.

Sandra uważnie słucha i dobrze rozumie potrzeby klientów Kajima Poland. Dzięki poczuciu humoru i doskonałym umiejętnościom interpersonalnym jest wytrawną moderatorką spotkań biznesowych.

Absolwentka Executive MBA (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, we współpracy z University of Minnesota – Carlson School of Management), Master Class of Management oraz Psychologii Działań Menadżerskich (Uniwersytet SWPS).

W III. edycji konkursu Top Woman in Real Estate, w uznaniu jej osiągnieć, Sandra otrzymała aż dwie nagrody: Top Woman in Real Estate 2020 – Winner of the Online Voting (głosowanie dostępne dla ogółu społeczności biznesowej) oraz w kategorii Business Development (nagroda przyznana przez jury konkursu).