Relacja ze spotkania Real Estate Talks w Krakowie

13 lutego 2020 roku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Real Estate Talks. Wydarzenie miało miejsce w krakowskim Business Link High5ive. Spotkanie miało charakter inspiracyjno- networkingowy i było przeznaczone dla osób z branży nieruchomości, budownictwa i pokrewnych.

Podczas warsztatów prowadzonych przez Artura Sójkę, mogliśmy dowiedzieć się „Co może dać Ci LinkedIn?„.

LinkedIn to portal społecznościowy dla profesjonalistów, który odgrywa coraz poważniejszą rolę w polskiej rzeczywistości biznesowej. Platforma liczy sobie 450 mln użytkowników w ponad 200 krajach i działa w 24 wersjach językowych. W Polsce z serwisu korzysta prawie 2,3 mln osób.

Podczas interaktywnego wystąpienia dowiedzieliśmy się, jak poprawnie zbudować swój profil, na co szczególnie zwrócić uwagę, aby LinkedIn wspierał nasz wizerunek oraz czym jest i jak robić social selling. Uczestnicy warsztatów mogli na bieżąco wprowadzać zmiany na swoich profilach.

W drugiej części spotkania przeprowadzone zostały warsztaty networkingowe, podczas których goście pod czujnym okiem Artura Sójki, mogli nauczyć się technik komunikacji. Wydarzenie było świetną okazją do ciekawych rozmów, nawiązywania relacji biznesowych, zapoznania się z ofertą naszych partnerów oraz z warunkami i zasadami konkursu Top Woman in Real Estate 2020.

Podczas warsztatów przedstawione zostały również wszystkie projekty Top Woman in Real Estate. Między innymi zaprezentowany został program mentoringowy, który przeznaczony jest dla młodych dziewczyn, startujących w branży nieruchomości, które chcą się rozwijać i w których firma widzi potencjał. Celem programu jest wspieranie kobiet w biznesie oraz promocja różnorodności w branży.

Podziękowania dla naszego partnera Business Link High5ive za udostępnienie miejsca i profesjonalną obsługę wydarzenia. Dziękujemy rówież naszemu partnerowi strategicznemu  – Mix Biura, partnerowi merytorycznemu– MDD oraz partnerowi – Ceetrus Polska. Dzięki Państwa wsparciu możemy dalej realizować i rozwijać nasz projekt Real Estate Talks.