Zagłosuj na Top Woman in Real Estate w kategorii Online Voting!

Zagłosuj na Top Woman in Real Estate 2021 – Online Voting

Zachęcamy do zgłosowania na Top Woman in Real Estate 2021 – Winner of the online voting, która wyłoniona zostanie spośród Finalistek znajdujących się na shortlist. Jest to kategoria specjalna, w której internauci wybierają najbardziej rozpoznawalną osobę w branży nieruchomości.

Głosować można poprzez SMS na wybraną kandydatkę. Wszelkie informacje na temat przebiegu i trwania głosowania dostępne są tutaj:  https://www.topwoman.pl/glosowanie-2021/

Każda z pań, która znalazła się na shortlist ma szansę na dodatkowy tytuł i statuetkę w kategorii Top Woman in Real Estate 2021- online voting. Pełna lista w każdej z kategorii dostępna jest tutaj: https://www.topwoman.pl/poznaj-finalistki-iv-edycji-konkursu-top-woman-in-real-estate/

Zachęcamy do udziału w głosowaniu!.

W kategorii Top Woman in Real Estate – Internet Voting, internauci wybierają spośród nominowanych pań najpopularniejszą osobę ubiegłego roku w branży nieruchomości, w której kryteriami oceny są:

 • rozpoznawalność w branży,
 • bycie ekspertem w swojej dziedzinie i branie czynnego udziału w spotkaniach merytorycznych w branży,
 • umiejętność dzielenia się wiedzą,
 • osiąganie sukcesów zauważalnych przez branżę,
 • organizacja działań mających na celu integrację z innymi przedstawicielkami branży,
 • propagowanie idei biznesu opartego o szacunek i równe szanse dla wszystkich pracowników,
 • wdrażanie rozwiązań uwzgledniających dobro środowiska naturalnego,
 • wybitne osiągnięcia zawodowe i podejmowanie nowych wyzwań,
 • mentoring i aktywna pomoc innym w rozwiązywaniu problemów,
 • odwaga w prezentowaniu nowych idei i rozwiązań,
 • nieposzlakowana opinia.

Teraz Ty też możesz zdecydować o nagrodzie publiczności i oddać swój głos w głosowaniu internautów na Top Woman in Real Estate 2021 roku.

Weź udział w Gali wyłaniającej Laureatki konkursu

Wszystkie Laureatki oraz w poszczególnych kategoriach ogłoszone zostaną podczas uroczystej Gali Top Woman in Real Estate 2021. Nagrodzony zostanie również zespół zarządzany przez kobietę oraz firma wspierająca kobiety.

Wydarzenie podobnie jak w ubiegłym roku zostanie podzielone na dwa dni. Pierwsza część Gali odbędzie się 30 siepnia 2021, a druga dzień później – 31 sierpnia, w ogrodzie restauracji Villa Foksal w Warszawie. Gala przygotowana zostanie uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Podczas I części wydarzenia (30.08) zostaną wyłonione Laureatki w kategoriach: Architecture, Design & Work Place, Asset & Property Management, Commercial Sales & Leasing, Green Building & Sustainability, Legal Advisory Services, Tax & Accounting Services, Best Team, Pro-women Company, Personality of the Year. Natomiast drugiego dnia (31.08) nagrodzone zostaną Panie startujące w kategoriach: Banking & Finance, Business Development, Facility Management, HR & Employer Branding, Innovation & Technology, Marketing & PR, Project Management, Residential Sales, Top Woman in Real Estate – online voting.

Zapraszamy do zakupu biletów na Galę!

Liczba biletów, z uwagi na ograniczenia związane z liczbą osób na wydarzeniach, w tym roku jest bardzo limitowana.

Link do wydarzenia: https://www.topwoman.pl/events/gala-top-woman-in-real-estate/

 

O Top Woman

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa, to jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, który wyróżnia kobiety osiągające sukcesy w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. W tym roku uczestniczki startowały w 18 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, w których wyłoniony został najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku – nagroda przyznawana przez Radę Programową konkursu oraz Top Woman in Real Estate 2021 – laureatka zostanie wyłoniona spośród finalistek poprzez głosowanie internautów. Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji, wybrało po pięć Finalistek z 14 kategorii podstawowych, podczas uroczystej Gali planowanej na 30 oraz 31 sierpnia 2021 zostaną wyłonione Laureatki w każdej z nich.

Gala jest wydarzeniem nie tylko dla pań – przygotowywana jest z myślą o całej branży nieruchomości budownictwa i branżach pokrewnych.